Mevcut hizmetlerim için oluşan faturalarımı Paypal ile nasıl Öderim?

 Paypal Logo

Sistem tarafından aktif hizmetleriniz için oluşan faturalarınızı Paypal ile Ödeyebilirsiniz. Bunun için ILKSERVER - MyPanel 'e giriş yapıp mevcut faturalarınızı gÖrüntüleyebilir, Ödenmemiş faturalarınızı Paypal ile Ödeyebilirsiniz. 


Fatura detayınızı gÖrüntelediğiniz de aşağıdaki gibi sağ üstte " ödenmedi "  ibaresinin altındaki Paypal Check Out  butonuna basarak Paypal hesabınıza giriş yapıp Ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.  


Paypal ödeme


 Check Out butonuna bastığınız da Paypal ekranı aşağıdaki gibi gelecektir. Sol kısımda Ödemenize ilişkin fatura tutarı ve firmamıza ait bilgileri gÖreceksiniz. Sağ tarafta da Paypal giriş ekranını gÖrebilirsiniz. 


Paypal ödeme


Eğer Paypal hesabınız yoksa ve kredi kartınız ile Ödemeyi gerçekleştirmek istiyorsanız giriş butonun altında " Paypal hesabınız yok mu? "  kısmından konuk girişi yapıp kredi kartınız ile Ödeme gerçekleştirebilirsiniz. 

Paypal veya kredi kartınız ile Ödeme gerçekleştirmek istemiyorsanız da en alt kısımdaki "iptal edin ve geri dÖnün" butonuna basabilirsiniz. 

ödeme ile alakalı her türlü soru, sorun, problem ve şikayetlerinizi ILKSERVER - MyPanel 'e giriş yaparak Destek Bildirimi kısmından "Muhasebe" departmanımıza iletebilirsiniz... 


  • 74 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar:
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

İlgili diğer dökümanlar

Yeni sipariş geçerken Kredi Kartı ile nasıl Ödeyebilirim?

Yeni bir sipariş geçerken Kredi Kartı ile Ödemeyi aşağıda anlatılan şekilde...

Faturalarımı Kredi Kartı ile nasıl Ödeyebilirim?

Var olan hizmetlerinize ait yinelenen faturalarınızı aşağıdaki adımları takip ederek kredi...

Powered by WHMCompleteSolution