Faturalarımı Kredi Kartı ile nasıl Ödeyebilirim?

Var olan hizmetlerinize ait yinelenen faturalarınızı aşağıdaki adımları takip ederek kredi kartınız ile Ödeme gerçekleştirebilirsiniz. öncelikle mevcut faturanızı görüntüleyerek sağ üst taraftaki Ödeme metodunuzu Kredi Kartı (3D Secure) olarak belirleyiniz. ( Aşağıdaki Örnekteki gibi... ) 

Kredi Kartı ile ödeme

ödeme metodunuzu Kredi Kartı (3d Secure) seçtikten hemen sonra altındaki ödeme Yap butonuna tıklayınız. Aşağıdaki Örnekteki gibi ödeme Butonuna tıklayabilirsiniz!

Kredi Kartı Ä°le ödeme

ödeme butonuna da bastıktan sonra da Önümüze bilgilerimizin olduğu sayfa ve hemen yanında kredi kartı bilgilerimizin olduğu sayfa gelecek. Aşağıda bu sayfanın bir Örneğini gÖrmektesiniz. 

Kredi Kartı Ä°le ödeme


Bilgilerinizi güncelleyebilir hemen sağ taraftaki kredi kartı bilgilerinizi girip  "Devam etmek için tıklayınız >>>" yazan mavi butona tıklayarak, kredi kartı bankanıza ait güvenlik sisteminden (3D Secure) geçtikten sonra Ödemenizi tamamlayabilirsiniz. 

ödeme ile alakalı her türlü soru, sorun, problem ve şikayetlerinizi ILKSERVER - MyPanel 'e giriş yaparak Destek Bildirimi kısmından "Muhasebe" departmanımıza iletebilirsiniz... 

  
 

 
  • 54 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar:
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

İlgili diğer dökümanlar

Mevcut hizmetlerim için oluşan faturalarımı Paypal ile nasıl Öderim?

 Sistem tarafından aktif hizmetleriniz için oluşan faturalarınızı Paypal ile...

Yeni sipariş geçerken Kredi Kartı ile nasıl Ödeyebilirim?

Yeni bir sipariş geçerken Kredi Kartı ile Ödemeyi aşağıda anlatılan şekilde...

Powered by WHMCompleteSolution